کد خبر : 18050
تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 سپتامبر 2019 - 9:35

انعکاس معنی دار خبر زباله های مراسم عاشورا در خبرگزاری دولتی !

انعکاس معنی دار خبر زباله های مراسم عاشورا در خبرگزاری دولتی !

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ بعد از مراسم روز عاشورا که به صورت گسترده با حضور هزاران نفر از علاقمندان حضرت سید الشهدا (ع) در شهر حسینی مراغه برگزار شد خبرگزاری دولتی در اقدامی عجیب کل مراسم روز عاشورا را در انعکاس زباله های بعد از مراسم خلاصه کرد و آن همه مراسمات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ بعد از مراسم روز عاشورا که به صورت گسترده با حضور هزاران نفر از علاقمندان حضرت سید الشهدا (ع) در شهر حسینی مراغه برگزار شد خبرگزاری دولتی در اقدامی عجیب کل مراسم روز عاشورا را در انعکاس زباله های بعد از مراسم خلاصه کرد و آن همه مراسمات و عزاداری را به حاشیه کشاند.
حال سوال اینجاست که چه دلیلی به غیر از زیر سوال بردن عزاداری امام حسین توسط این رسانه می تواند وجود داشته باشد که کل انعکاس خبری عاشورا فقط خبر زباله های بعد از مراسم باشد ! البته چند عکس دیگر نیز جهت روپوشانی , از عزاداری ها انعکاس یافته است.
جالب اینجاست که کسی در روزهایی چون ۱۳ بدر و چهارشنبه سوری و روز سهند و … که چندین برابر بیشتر زباله ریخته میشود آن هم در ابعاد بسیار بیشتر , به فکر طبیعت پاکبانان این شهر نمی افتد و تنها روز عاشورا است که کمر پاکبانان خم می شود !! حال نکته قابل توجه اینجاست که از هر پاکبانی راجع به این قضیه سوال شد با واکنش قابل تامل این عزیزان روبرو شدیم که ما نوکر سید الشهدا هستیم و افتخاری بالاتر از جمع آوری زباله های عزاداران امام حسین (ع) نیست .
متاسفانه بعضا چنین اخبار سوال برانگیزی از این رسانه ها منتشر می شود که نشان از نفوذ برخی جریان ها دارد که اگر لازم باشد شفاف تر از این سخن خواهیم گفت.

برچسب ها :

ناموجود