کد خبر : 18041
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 19 سپتامبر 2019 - 15:01

مراغه با تقدیم 1400 شهید دین خود را به انقلاب ادا کرده است

مراغه با تقدیم 1400 شهید دین خود را به انقلاب ادا کرده است

سردار عابدین خرم گفت : مشکلات موجود در کشور با مدیریت انقلابی و جهادی حل می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ فرمانده سپاه عاشورا در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه مراغه گفت : شهر مراغه با داشتن هزار و ۴۰۰ شهید دین زیادی بر گردن همه شهرهای اطراف و حتی استان دارد , رزمندگان و مجاهدان این شهر نام نیکی از خود به یادگار گذاشته است.
وی افزود : معرفت دینی و بصیرت انقلابی مهمترین ویژگی مردم ایران است که توانسته است در مقابل دسیسه های دشمنان ایستادگی کند.

سردار خرم با اشاره به رمز موفقیت ملت ایران گفت : اطاعت از ولایت فقیه اصلی ترین رمز موفقیت ما در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی است , و الا با امکانات نظامی تجهیزات نمی توان در مقابل هجمه های عظیم دشمنان ایستادگی کرد.

وی اضافه کرد : امروز وحدت و یک پارچگی و انسجام در کنار اطاعت از ولایت باعث شد است کلام تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی که کلید فتح بشریت به دست اسلام است محقق شود.

وی خاطرنشان کرد : امروز مقاومت و ایستادگی ملت ایران الگویی شده است برای تمامی ملت های آزادی خواه جهان که با تاثیر از انقلاب اسلامی توانسته اند در مقابل زورگویان مقاومت کنند.

وی در ادامه با اشاره به برخی کمبود ها و گرانی ها در کشور تصریح کرد : نظام هر چه داشته برای این مردم به ارمغان آورده است اما می شد بهتر از این هم رفاه و آسایش مردم را افزایش داد.

وی مدیریت جهادی را علاج مشکلات داخلی دانست و خاطرنشان کرد : مدیریت انقلابی و جهادی می تواند بسیاری از مشکلات و ناملایمتی ها را کاهش دهد .

سردار خرم با تقدیر از مدیریت انقلابی آیت الله رئیسی در قوه قضائیه یاد آور شد : اجرای عدالت و مبارزه با مفسدین در چند ماه مدیریت آیت الله رئیسی بر قوه قضائیه باعث برگشت امید بر دل مردم شده است.

سردار خرم هدف انقلاب را جاری کردن ارزش های اسلامی عنوان کرد و گفت : همه به خصوص مسئولین باید متخلق به اخلاق اسلامی و انقلابی باشند و مدیریت جهادی را سر لوحه کارهای خود قرار دهند.

وی اضافه کرد : متاسفانه در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی شاهد ریزش هایی هم بوده ایم که آن هم به دلیل سختی انقلابی بودن و انقلابی ماندن است.

امام جمعه مراغه نیر در این آیین با اشاره به نقش عمده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حفظ امنیت خاک مقدس ایران اسلامی گفت : سپاه پاسداران شجره طیبه ای است که حضرت امام با درآیت خاص خود بنا نهاد و روز به روز هم اقتدارش افزوده می شود.
وی اضافه کرد : الان سپاه به حدی قدرتمند و پیشرفت کرده است که پیشرفته ترین پهباد آمریکا را مورد هدف قرار می دهد و آمریکا نمی تواند چیزی بگوید.
امام جمعه مراغه تصریح کرد : امنیت موجود در ایران عزیز به اعتراف سردمداران غرب به مراتب بیشتر از کشورهای اروپایی است و این نیست جز برکت خون شهدا و جان فشانی های نیروهای مسلح

در پایین این مراسم از زحمات سرهنگ رضا سامی تکریم و سرهنگ سعید رشیدی به عنوان فرمانده جدید سپاه مراغه معرفی شد.

برچسب ها :

ناموجود