کد خبر : 18033
تاریخ انتشار : جمعه 16 آگوست 2019 - 8:48

بزرگترین افتخار مردم ایران تبعیت از ولی فقیه زمان است

بزرگترین افتخار مردم ایران تبعیت از ولی فقیه زمان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با بیان اینکه یکی از بزرگترین افتخارات مردم ایران تبعیت از ولی فقیه زمان است گفت: در عصر حاضر وظیف داریم دفاع از حریم شهدا و تبعیت از ولی فقیه زمان را در اولویت قرار دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ حجت الاسلام رحیم علی طالعی روز پنج‌شنبه در آئین غبار روبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام مراغه به مناسبت گرامیداشت ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز کشورمان به میهن اسلامی و آغاز دهه کرامت افزود: ما وارثان خون شهدا هستیم و باید در تمامی عرصه‌ها به حرمت خون شهدا و یاد و خاطر آن‌ها در مقابل زیاده‌ خواهی‌های دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایستادگی کنیم.
وی گفت: مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس و امروز در اردوهای جهادی حضوری فعال داشته و همواره از ولی فقیه و انقلاب خود دفاع کرده‌اند.
طالعی افزود: کسانی که در جبهه‌های حق علیه باطل ایثار و از حریم ولایت دفاع می کنند، بزرگترین درجه را در نزد خدا دارند.
وی با اشاره به اینکه دفاع از حریم ولایت مرز نمی‌شناسد، افزود: زحماتی که آزادگان در سال‌های اسارت و دوری از ملت و وطن کشیده‌اند بر هیچ فردی پوشیده نیست و باید جامعه قدردان زحمات این عزیزان باشد چرا که این عزیزان در سال‌های اسارت نیز همواره تابع ولایت فقیه زمان بودند.
طالعی تکریم آزادگان را وظیفه مسئولان و به خصوص بنیاد شهید دانست و خاطرنشان کرد: اشاعه فرهنگ پایداری، مقاومت و آزادگی و شناساندن مقام و منزلت آزادگان باید یکی از اولویت‌های مهم دستگاه‌ها باشد.

برچسب ها :

ناموجود