کد خبر : 18018
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۶:۱۳

یادواره شهدای کارمند در مراغه برگزار شد

یادواره شهدای کارمند در مراغه برگزار شد

نماینده ولی‌فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی در یادواره شهدای کارمند”طلایه‌داران خدمت”که به مناسبت هفته دولت در مراغه برگزار شد گفت: جنگ تحمیلی در تاریخ معاصر طولانی‌ترین جنگ بود اما باعزت و صلابت به نفع ایران اسلامی به پایان رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دولت یادواره شهدای کارمند بانام طلایه‌داران خدمت با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، مردم و مسئولین و فرمانده هان نظامی شهرستان 6 شهریور 1398 در تالار عبدالقادر مراغه برگزار شد.

حجت‌الاسلام عبدالرحیم سرایی نماینده محترم ولی‌فقیه در سپاه شهدا آذربایجان غربی با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: حضرت امام نیروهایی پرورش داده بود که آن حماسه بزرگ را خلق کردند و طولانی‌ترین جنگ تاریخ معاصر باعزت و صلابت به نفع کشورمان به پایان رسید.

وی با اشاره به قدرت جمهوری اسلامی ایران افزود: عقبه جمهوری اسلامی ایران عاشورا است ما حاضریم فدا شویم ولی زیر بار ذلت نرویم.

سرایی به جوانان غیور امروز میهن اسلامی اشاره کرد و گفت: بسیاری از رزمندگان جوان ما در مرزهای میهن و در شرایط نامناسب آب و هوایی و مناطق صعب العبور و سخت از مرزهای کشور دفاع می‌کنند تا ذره‌ای از خاک این میهن دست دشمن نیافتد.

در پایان این یادواره از خانواده‌های شهدای کارمند شهرستان مراغه تقدیر و قدردانی شد.

برچسب ها :

ناموجود