کد خبر : 18015
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 شهریور 1398 - 6:06

مسوولان شهیدان رجایی و باهنر را الگوی قرار دهند

مسوولان شهیدان رجایی و باهنر را الگوی قرار دهند

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به جایگاه معنوی شهدا گفت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی ساده زیستی برای مسوولان در نظام اسلامی هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ حجت الاسلام رحیم علی طالعی روز پنجشنبه در آیین غبارروبی مزار شهدای مراغه به مناسبت هفته دولت افزود: اخلاص و روحیه جهادی شهیدان، در بین مسئولان نباید فراموش شده و از یاد برود.
وی ادامه داد: اگر امروز آمریکا با آن همه تظاهر به قدرت نمایی، در برابر نظام اسلامی زمینگیر شده، به برکت خون شهدا و وجود ولایت و رهبری است.
طالعی اضافه کرد: شهدا همواره مدافع بر حق نظام و انقلاب اسلامی و آرمان های متعالی آن در جامعه بوده و مظهر مجاهدت و ایستادگی هستند.
وی گفت: تجلیل و بزرگداشت یاد و ایثارگری های شهدا، باور زنده بودن آنان را در جامعه متجلی کرده و این امر باید ترویج و تبیین شود.
وی با اشاره به جریان شناسی گروه های سیاسی کشور افزود: گروهی از ابتدای شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی همراه و مدافع آرمان ها و ارزش های متعالی آن بوده و هستند.
وی ادامه داد: متاسفانه گروه هایی نیز مخالف و معاند نظام اسلامی بوده یا همانند جریان نفاق درصدد تضعیف و ضربه زدن به نظام، جامعه و انقلاب اسلامی هستند.
طالعی اضافه کرد: امروز نیز آحاد مردم و مسئولان پیام انقلاب اسلامی و شهدا را الگوی خدمت رسانی قرار داده و با روحیه جهادی تلاش و اهتمام کنند.

برچسب ها :

ناموجود