کد خبر : 18012
تاریخ انتشار : جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۵:۵۶

کشف حدود ۲۴ کیلوگرم مواد مخدر از خودروی سواری در مراغه

کشف حدود ۲۴ کیلوگرم مواد مخدر از خودروی سواری در مراغه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ سرهنگ رضا اصلانی فر روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر مراغه و آذربایجان شرقی مبنی بر کسب اطلاع از فعالیت فردی که به صورت عمده در زمینه قاچاق مواد افیونی فعالیت می کرد، موضوع در دستور کار عملیاتی پلیس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ سرهنگ رضا اصلانی فر روز شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر مراغه و آذربایجان شرقی مبنی بر کسب اطلاع از فعالیت فردی که به صورت عمده در زمینه قاچاق مواد افیونی فعالیت می کرد، موضوع در دستور کار عملیاتی پلیس قرار گرفت.
وی ادامه داد: با شناسایی خودرو و مسیر حرکتی این سوداگر مرگ، خودروی وی در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان رویت و در یک عملیات غافلگیر کننده پژو ۲۰۶ حامل این قاچاقچی متوقف و وی نیز دستگیر شد.
وی اضافه کرد: در بازرسی از خودروی توقیف شده این سوداگر مرگ، مقدار ۱۴ کیلو گرم تریاک و ۹ کیلو و ۹۷۰ گرم حشیش که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.
وی گفت: پس از کشف این محموله مواد افیونی، سوداگر مرگ دستگیر شده به همراه مواد مخدر کشف شده و خودروی توقیفی تحویل دستگاه قضایی شدند.
وی با تاکید بر مبارزه جدی و قاطع پلیس با سوداگران مرگ افزود: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

برچسب ها :

ناموجود