کد خبر : 18004
تاریخ انتشار : دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 - 12:00

شروع بازسازی خانه محروم در محله زینال آباد مراغه

شروع بازسازی خانه محروم در محله زینال آباد مراغه

بازدید فرمانده سپاه مراغه به همراه رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) از خانه خرابه ای که پناه و مأمن پیرمرد و پیر زنی در مراغه است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ در بازدید میدانی فرمانده سپاه مراغه به همراه رئیس کمیته امداد امام خمینی از خانه خرابه ای که پناه و مأمن پیرمد و پیرزن فقیری بود و در نگاه اول باعث ناراحتی و تاسف همه حاضران شد دستور بازسازی در اولین فرصت از طرف سرهنگ سامی صادر شد .

این خانه اواخر سال گذشته در بازدید مسولین شهرستان جزء طرح های اولویت دار محله زینال آباد معرفی شده بود که کارهای پروانه و نقشه کشی آن از طرف شهرداری به پایان رسیده است .

عملیات بازسازی این خانه با همکاری سپاه ناحیه مراغه و کمیته امداد امام خمینی (ره) و شهرداری مراغه به همیت گروه های جهادی بسیج سازندگی در 40 متر مربع با شروع خاک برداری از 31 اردیبهشت ماه کلید می خورد .

گفتنی است در بازدیدی که مسئولین شهر در سال 97 از محله زینال آباد انجام دادند 3 طرح اولویت در این منطقه شناسایی شد که بازسازی خانه محروم یکی از آن مورد ها بود ؛ 2 طرح بعدی که در گزارش های بعدی به آن اشاره خواهد شد متاسفانه هیچ اقدامی برای عملیاتی کردن آن ها صورت نگرفته است .

2 طرح بعدی شامل آسفالت مسیر منتهی به جمعه بازار و بهسازی و نرده کشی پل راه آن در این منطقه است .

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود