کد خبر : 17980
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

آمریکا با تروریست خواندن سپاه باید دور خلیج فارس خط قرمز بکشند

آمریکا با تروریست خواندن سپاه باید دور خلیج فارس خط قرمز بکشند

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری گفت : مقامات آمریکایی باید بدانند با تروریست خواندن سپاه دور خلیج فارس و منطقه غرب آسیا خط قرمز بکشد چرا که نیروهایش در این منطقه حاشیه امنی نخواهند داشت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ امام جمعه مراغه پیش از ظهر روز دوشنبه در حاشیه دیدار با فرماندهان سپاه به مناسبت روز پاسدار گفت : سپاه پاسداران از اول انقلاب تا امروز منبع خیر و برکت و امنیت برای کشور بوده است و مهمترین اقدام سپاه در سال های اخیر نابودی داعش و نجات حرم اهل بیست در سوریه و عراق از شر تکفیری ها بوده است .

وی افزود : سپاه در سوریه سیلی محکمی به صورت آمریکا زده است که ترامپ به این زودی ها آن را فراموش نخواهد کرد و اقدام اخیر وی نیز در راستای چنین ضرباتی است که از سپاه خورده است .

وی خاطرنشان کرد : مقامات آمریکا با تصویب نظر احمقانه ترامپ باید این نکته را در نظر داشته باشند که نیروهای نظامیشان در خلیج فارس و غرب آسیا امنیتی ندارند ؛ سابقه دستگیری ملوانان آمریکایی باید تجربه خوبی برای آمریکا باشد که سپاه با کسی شوخی ندارد و اگر این قضیه تصویب شود نیروهای امریکایی باید دور خلیج فارس را خط بکشند .

هدف اصلی این اقدامات مشغول کردن فکر جامعه جهانی و کشورهای اسلامی است تا حاشیه امنی برای رژیم غاصب صهیونیستی ایجاد شود و با امید خدا و با یاری حضرت ولی عصر به زودی شاهد نابودی این غده سرطانی در منطقه خواهیم بود .

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود