کد خبر : 17888
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 2 بهمن 1397 - 15:42

دعوت فرمانده سپاه مراغه برای شرکت در یادواره 1400 شهید مراغه

دعوت فرمانده سپاه مراغه برای شرکت در یادواره 1400 شهید مراغه

فرمانده سپاه مراغه با اعلام برگزاری یادواره 1400 شهید مراغه از مردم خواست در این برنامه معنوی حضور پرشور داشته باشند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ سرهنگ پاسدار رضا سامی در گفتگو با خبرنگاران افزود : تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهدا یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار است . شهدا با تاسی از اعمال و رفتار حضرت امام حسین (ع) درس فداکاری ، وفاداری ، از خود گذشتگی و شجاعت ، شهامت ، صداقت و … آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رسانیدند و در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام جانفشانی نمودند و حماسه ای جاوید آفریدند.

وی افزود : برگزاری یادواره های شهدا وظیفه و تکلیف ما در این عصر هست تا نسل هایی که شهدا را ندیده اند با اسطوره های بی بدیل خود در دفاع از کیان نظام اسلامی آشنا شوند و در راهی که آنها شروع کرده اند قدم بگذارند .

وی با اشاره به برگزاری یادواره 1400 هشید مراغه گفت : در راستای تکریم و تعظیم مقام شامخ شهدای مراغه دومین یادواره 1400 شهید مراغه با حضور و سخنرانی امیر سرتیپ ناصر آراسته روز پنجشنبه 4 بهمن ماه همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجد جامع مراغه برگزار خواهد شد .

وی با دعوت از آحاد مردم شریف مراغه عنوان کرد : این دعوت از طرف خود شهدا است که به امید خدا مردم شهید پرور مراغه با حضور پرشور خود با ارمان های شهدای والامقامشان تجدید بیعت خواهند کرد .

انتهای پیام /

برچسب ها :

ناموجود