به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ سرهنگ پاسدار رضا سامی در گفتگو با خبرنگاران افزود : تکریم و تعظیم از مقام شامخ شهدا یک وظیفه و ضرورت غیر قابل انکار است . شهدا با تاسی از اعمال و رفتار حضرت امام حسین (ع) درس فداکاری ، وفاداری ، از خود گذشتگی و شجاعت ، شهامت ، صداقت و … آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رسانیدند و در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام جانفشانی نمودند و حماسه ای جاوید آفریدند.

وی افزود : برگزاری یادواره های شهدا وظیفه و تکلیف ما در این عصر هست تا نسل هایی که شهدا را ندیده اند با اسطوره های بی بدیل خود در دفاع از کیان نظام اسلامی آشنا شوند و در راهی که آنها شروع کرده اند قدم بگذارند .

وی با اشاره به برگزاری یادواره 1400 هشید مراغه گفت : در راستای تکریم و تعظیم مقام شامخ شهدای مراغه دومین یادواره 1400 شهید مراغه با حضور و سخنرانی امیر سرتیپ ناصر آراسته روز پنجشنبه 4 بهمن ماه همزمان با نماز مغرب و عشا در مسجد جامع مراغه برگزار خواهد شد .

وی با دعوت از آحاد مردم شریف مراغه عنوان کرد : این دعوت از طرف خود شهدا است که به امید خدا مردم شهید پرور مراغه با حضور پرشور خود با ارمان های شهدای والامقامشان تجدید بیعت خواهند کرد .

انتهای پیام /