کد خبر : 17885
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳

محموله داروی خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

محموله داروی خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ,سرهنگ رضا اصلانی فر روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران این فرماندهی در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس عبوری مشکوک شده و آن را متوقف کردند. وی ادامه داد: در بازرسی از

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ,سرهنگ رضا اصلانی فر روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران این فرماندهی در حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس عبوری مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
وی ادامه داد: در بازرسی از این خودرو، تعداد 14 هزار و 650 قلم داروی خارجی قاچاق به ارزش 45 میلیون تومان کشف و ضبط شد.
وی اضافه کرد: یک نفر نیز در این ارتباط دستگیر و به همراه داروهای کشف شده برای سیر مراحل قانونی و تکمیل پرونده تحویل مقام قضائی شد.
اصلانی فر از شهروندان خواست از طریق سامانه 110 ، پلیس را در کشف محموله های قاچاق و مبارزه با اخلالگران اقتصادی یاری کنند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی قرار داشته و به دلیل واقع شدن در مسیر ترانزیتی جنوب این استان، قاچاقچیان اغلب محورهای این شهرستان را برای انتقال کالای قاچاق و مواد مخدر انتخاب می کنند.

برچسب ها :

ناموجود