کد خبر : 17821
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 نوامبر 2018 - 11:44

تکمیل طرح های نیمه تمام اولویت بخش سراجوی مراغه است

تکمیل طرح های نیمه تمام اولویت بخش سراجوی مراغه است

بخشدار بخش سراجوی مراغه گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی در این بخش به عنوان یکی از اولویت اصلی بخشداری است که با همت ناظران فنی، دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها دنبال می شود.

بخشدار بخش سراجوی مراغه در مصاحبه با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام عمرانی در این بخش به عنوان یکی از اولویت اصلی بخشداری است که با همت ناظران فنی، دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها دنبال می شود.
فرخ محمدزاده روز دوشنبه در گفت و گو با رصدمراغا افزود: توسعه زیرساخت های روستایی، جذب سرمایه گذاری، معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های روستاهای این بخش، معرفی مکان های گردشگری فراموش شده در این بخش، احیای یکی از قدیمی ترین راه های دسترسی به کوه سهند در این بخش و اتمام عملیات اجرایی و عمرانی در روستاها از جمله مهمترین اهداف بخشداری سراجوی مراغه است.
وی اضافه کرد: ارائه خدمات مناسب و توجه به مطالبات روستاییان، رفع مشکلات مناطق روستایی و ایجاد امکانات و زیرساخت ها به ویژه در روستاهای کم برخوردار با برنامه ریزی های مدون و تلاش مجموعه بخشداری و دهیاری ها از دیگر اهداف در توسعه این بخش است.
وی به اتمام پروژه اجرای جدول گذاری و کانیو در روستای آرگون این بخش اشاره کرد و افزود: این طرح در ورودی روستا و از محل اعتبارات دهیاری به طول ۶۰۰ متر و با ۵۵ میلیون تومان اعتبار اجرا شده است.
محمدزاده ادامه داد: آواربرداری، مسیر گشایی و اجرای جدول گذاری روستای محسن آباد به متراژ ۹۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر هشتاد میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری و مشارکت های مردمی از دیگر پروژه های به اتمام رسیده در این بخش است.
وی افزود: جدول گذاری، لاشه چینی، زیرسازی و مسیرگشایی در روستای آغجه کهل با ۸۵ میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات دهیاری با ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی از طرح های در دست اجرا در این روستاست.
وی ادامه داد: دیوار حائل روستاهای آلماچوان و بیانلوچه، جدول گذاری و اجرای کانیو و مسیر گشایی در روستای قراجه قیه، جدول گذاری و آبرو در روستای آغبلاغ فتوحی، زیرسازی، دیوار حائل، جدول کشی و اجرای پل در روستای کرمجوان و زیرسازی، دیوار حائل، آبرو و جدول گذاری و کانیو در روستای صومعه سفلی از طرح هایی است که تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
بخش سراجوی مراغه با 99 روستا دارای 25 هزار نفر جمعیت بوده که 57 روستاها دارای شورای اسلامی 60 روستای این بخش نیز دارای دهیاری است.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

برچسب ها :

ناموجود