کد خبر : 17792
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 25 سپتامبر 2018 - 8:40

بیش از 100 عنوان برنامه در طول هفته دفاع مقدس اجرا می شود

بیش از 100 عنوان برنامه در طول هفته دفاع مقدس اجرا می شود

سرهنگ پاسدار رضا سامی گفت : بیش از 100 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی در این ایام در اماکن مختلف و پایگاه های بسیج این شهرستان اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ فرمانده سپاه مراغه روز شنبه در نشست خبری با تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در مراغه افزود : رزمندگان اسلام با شجاعت،ایثار،ولایت مداری برای جامعه بشریت درس ایثار و مقاومت را ارمغان آورده اند.
وی اضافه کرد: احیای فرهنگ جهاد و شهادت از برکات این انقلاب بود که خداوند به وسیله آن انقلاب را بیمه کرد، ملت ایران همیشه مدیون از خودگذشتگی شهدا و جانبازان خواهند بود، هفته دفاع مقدس روزهای پاسداشت ایثار بی دریغ جان ومال در راه اعتلای دین ومیهن ،ویادآورحماسه و رشادت های حماسه سازان بی ادعای وطن است
وی با اشاره به برنامه های هفته دفاع مقدس در مراغه افزود: بیش از 100 عنوان برنامه فرهنگی و اجتماعی در این ایام در اماکن مختلف و پایگاه های بسیج این شهرستان اجرا می شود.
وی ادامه داد: رژه نیروهای مسلح ، ویزیت رایگان کلینیک سپاه، زنگ ایثار و مقاومت، آیین های خاطره گویی توسط رزمندگان، یادواره های شهدا، کارگاه های ترویج سبک زندگی اسلامی و امر به معروف از جمله این برنامه هاست.
وی اضافه کرد: برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران، غبارروبی مزار شهدا و افتتاح خانه های محروم همایش بزرگ رزمندگان ، پیاده روی خانوادگی و … از سایر برنامه های فرهنگی این ایام است.

انتهای پیام /

برچسب ها :

ناموجود