به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصد مراغا : سرهنگ پاسدار رضا سامی در گفتگو با خبرنگار ما با تبریک سال نو گفت : عید نوروز، پرتوی دلربا و چهره ای زیبا از آفرینش است که پیش از آمدنش، انبوه انسان ها را به تلاش و کوشش دعوت می نماید و خداوند رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز ی دوباره جلوه گر سازد تا یادمان باشد که هستیم.

وی افزود : سال 96 سالی سرشار از فراز و نشیب های تلخ و شیرین برای کشور بود و پیروز واقعی میدان مردم آگاه و هوشیار ایران اسلامی بودند که اوج بصیرت خود را در جریان فتنه 96 به رخ بیگانگان و دشمنان نظام کشیدند و با مأیوس کردن نقشه آنان بار دیگر روح تازه در کالبد کشور دمیدند .

فرمانده سپاه مراغه خاطرنشان کرد : مردم ایران اسلامی بارها و بارها ثابت کردند که هر زمانی پای امنیت نظام در خطر باشد ساکت نخواهند نشست و برای استقلال جمهوری اسلامی ایران تا پای جان استقامت خواهند کرد .

وی تصریح کرد : شهرستان مراغه نیز در سال گذشته از نقشه های دشمنان در امان نماند و با سازماندهی فتنه گران در 10 دی ماه در شهر نا امنی به وجود آمد که با حضور به هنگام بسیجیان سلحشور اوضاع کنترل شد و مردم با بصیرت و حسینی مراغه که 1400 شهید تقدیم انقلاب کرده اند به فاصله 3 روز در 13 دی ماه با حضور بی سابقه خود مشت محکمی بر دهان فتنه گران زدند .

سامی با گرامی داشت سال حمایت از کالای ایرانی بیان کرد : رهبر معظم انقلاب در اقدامی حکیمانه برای تقویت اقتصاد داخلی شعار امسال را در جهت حمایت از کالای ایرانی نام گذاری کردند که مخاطب، همه آحاد ملت از جمله مسئولان هستند و همه باید سخت، کار و تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه اگر شعار سال تحقق یابد بسیاری از مشکلات اقتصادی رفع خواهد شد اضافه کرد : مصرف کالای داخلی موضوعی است که در شرایط اقتصادی کنونی باید به اولویت اصلی مردم در خرید اقلام مورد نیاز خود تبدیل شود تا با حمایت از کالای ایرانی، زمینه رشد اقتصادی فراهم شود.

وی در پایان گفت : امیدوارم سال جدید به لطف حضرت حق و عنایت حضرت ولی عصر (عج) سالی پر از خیر و برکت و سلامتی برای همه همشهریان عزیز باشد و خداوند متعال همه ما را بر انجام وظایف و مسئولیت هایمان موفق بدارد.

انتهای پیام /