کد خبر : 17635
تاریخ انتشار : شنبه 10 فوریه 2018 - 17:26

شعار مرگ بر آمریکای مردم همان شعار مرگ بر شاه 39 سال پیش است

شعار مرگ بر آمریکای مردم همان شعار مرگ بر شاه 39 سال پیش است

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری با دعوت از مردم جهت حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن گفت : مردم ایران همان مردم 39 سال پیش هستند که زمانی شعار مرگ بر شاه می دادند و الان هم شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ; امام جمعه مراغه در مصاحبه با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و روز 22 بهمن گفت : مردم شهید پرور ایران اسلامی وظیفه خود را به خوبی می دانند و انطور که رسانه های بیگانه تبلیغ می کنند که مردم ایران در 22 بهمن به صحنه نخواهند آمد خواهند دید که مردم با چه شور و شوقی در صحنه حاضر خواهند شد .

حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی پور محمدی افزود : مردم به دنیا نشان خواهند داد که مردم فهیم ایران حامی نظام هستند و قدر انقلاب خود را می دانند .

وی با اشاره به اینکه مطالبه گری حق مردم است افزود : اگر گاهی انتقادی هم از سوی مردم می شود به خاطر تبعیض و بی عدالتی است که از سوی برخی مسئولان ایجاد شده است که آن اعتراض هم به حق است باید حرف آن ها را شنید .

عضو خبرگان رهبری خاطرنشان کرد : مردم ایران آماده اند به خاطر نظام از جان و مال و فرزند و تمامی دارایی خود بگذرند و اجازه ندهند کسی به این نظام و انقلاب نگاه چپ بیندازد .

وی تصریح کرد : به امید خدا مردم با بصیرت ایران با حضور گسترده در صفوف راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهند زد و نشان خواهند داد که این مردم همان مردمی هستند که 39 سال قبل به خیابان ها آمدند و مرگ بر شاه گفتند و الان هم همان مردم هستند که مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل می گویند .

وی افزود : مردم ایران پشتیبان انقلاب اسلامی هستند و از نظام خودشان حمایت می کنند و با الهام گیری از فرامین رهبری راه و رسم امام راحل و شهدای گرانقدر را ادامه می دهند .

انتهای پیام /