کد خبر : 17572
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۰۶

معرفی برترین های مسابقات دارت کارکنان دولت در مراغه

معرفی برترین های مسابقات دارت کارکنان دولت در مراغه

رئیس انجمن های ورزشی مراغه گفت : نفرات برتر رقابت های دارت کارکنان دولت در مراغه بمناسبت گرامیداشت دهه فجر با برگزاری یک دوره مسابقه شناخته شدند.

 

به گرارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ; غلامرضا عبدی روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری این رقابت ها در گفت و گو با خبرنگار ما افزود : این رقابت ها با حضور بیش از 60 کارمند دولت از دستگاه های اجرایی شهرستان در دو بخش بانوان و آقایان و به مدت یک روز در خانه دارت مراغه برگزار شد.
وی افزود : در پایان این رقابت ها در بخش بانوان زهرا آسوده با 111 امتیاز و مینا جلالیان با 110 امتیاز هر دو از اداره منابع طبیعی به ترتیب اول و دوم شدند و مریم رسولی با 102 امتیاز از اداره بهزیستی در جایگاه سوم قرار گرفت.
وی ادامه داد : همچنین در بخش آقایان حسین صادق اقربائی با 195 امتیاز و عباس حیدری با 135 امتیاز هر دو از دانشکده سما به ترتیب اول و دوم شدند و صابر حسن زاده با 129 امتیاز از اداره آموزش و پرورش در جایگاه سوم قرار گرفت.
عبدی با تاکید بر لزوم توجه و ترویج ورزش در بین کارمندان گفت: اهمیت ورزش در تامین سلامت عمومی جامعه باید مورد توجه قرار گیرد و دستگاه های اجرایی باید در توسعه ورزش در بین کارکنان خود برنامه ریزی کنند.
وی افزود: هیات انجمن های ورزشی مراغه این آمادگی را دارد که در راستای کمک به ترویج ورزش در بین کارکنان دولت همکاری لازم را با دستگاه های اجرایی این شهرستان در زمینه برگزاری مسابقه و دوره های آموزشی و تمرینی داشته باشد.
وی افزود : هم اکنون 18 رشته ورزشی زیر پوشش هیات انجمن های ورزشی در شهرستان مراغه فعال است.
در پایان این رقابت ها از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان مراغه، جوایزی به نفرات برتر اهدا شد.
به گزارش ایرنا، امسال بیش از 122 برنامه ورزشی و فرهنگی در کمیته ورزش و جوانان ستاد دهه فجر در شهرستان مراغه اجرا می شود.
حدود پنج هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب 42 هیات ورزشی در شهرستان مراغه فعالیت می کنند.