کد خبر : 17490
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹

حجاب سنگر مقدسی برای زن مسلمان است /دشمن با رواج بی بند و باری و بی حجابی در صدد مبارزه با جمهوری اسلامی است .

حجاب سنگر مقدسی برای  زن مسلمان است /دشمن با رواج بی بند و باری و بی حجابی در صدد مبارزه با جمهوری اسلامی است .

فرمانده حوزه حضرت زینب کبری (س) گفت: حجاب و عفاف سنگر مقدسی برای زن مسلمان است او را اخطرات شیطانی نا مردان نجات می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ رقیه محرم پور امروز درنشست فرهنگی مادران، پرچم دارمقابله با جنگ نرم پایگاه حضرت مرضیه (س) شهرستان مراغه گفت: زن یکی از پایه‌های خانواده است که نقش مهمی در بیداری یک جامعه اسلامی ونهادینه کردن آن در فرزندان دارد.
محرم پور  در مورد الگو پذیری از ائمه ی اطهار و حضرت زهرا گفت: متاسفانه و با وجود رخنه فرهنگ غربی در جامعه، جوانان امروزی الگویشان هنرپیشه ها و خوانندگان غربی شده که مادران باید بیشتر به این مسئله توجه کنند.
وی اضافه کرد: دشمن ازطریق  تبلیغات غلط در جسم و فکر جوانان جامعه رخنه کرده  و  مادری که بی شک مهمترین نقش پویایی و استواری جامعه اسلامی را رقم می زند با این ترفند شوم دشمنان، در معرض خطر قرار می گیرد.
وی مادران را به توجه و کنترل بیشتر در استفاده ی فرزندان از محیط مجازی راهنمایی کرد و گفت: بعضی از امکانات موجود در فضای مجازی ساخته دست دشمن در جهت تخریب اعتقاد و معنویت است و مادران مهمترین و به نوعی پرچمدار مقابله با این سلاح دشمن هستند؛ چرا که نقش مهم مادری در خانواده موثرترین راهکار استفاده مناسب از فضای مجازی در جامعه امروزی به شمار می رود.
وی با بیان اینکه عفاف و حجاب جامعه را از انحراف حفظ می کند افزود: آنچه که می تواند جامعه را از خطر آسیبهای اجتماعی در امان بدارد، رعایت اصل عفاف و حجاب است.
محرم پور اضافه کرد:  دشمن از طریق رواج فرهنگ بی بند و باری که از طریق بی حجابی در جامع رواج می دهد در صدد مبارزه فرهنگی با جمهوری اسلامی است
.
وی با تاکید بر حفظ حجاب و عفت عمومی در سطح جامعه یاد آور شد: رعایت این مهم یکی از نیازهای لازم و ضروری برای جامعه است و انتظار می رود که خانواده ها به این موضوع با حساسیت بیشتری برخورد کنند.
فرمانده حوزه زینب کبری (س)  افزود: بانوان  نقش مدیر و تربیت کنده نسلها را ایفا می‌کنند و تاثیر بسزایی در فرهنگ و آگاهی‌های جامعه دارند.
وی یکی از اهداف جنگ نرم دشمن را استحاله خانواده عنوان کرد و گفت: دشمن از وجود خانواده سالم که نقش تربیتی خود را در تقویت باورهای معنوی و مقابله با استحاله فرهنگی و سیاسی و اجتماعی به نحو موثر و بارزی ایفا کند، در رنج و عذاب است
محرم پور خاطر نشان کرد: اگر مادران  بر اساس ارزش‌های اسلام به رشد و تربیت نسل بپردازند، خانواده ایمن باقی می‌ماند و جامعه ای  سالم  آبادی خواهیم داشت .
در پایان این مراسم با سکوه خواهران بسیجی با اقامه  نماز باران و پخش آش نذری برای 250 نفر از خداوند متعال درخواست نذول برکات آسمانی شدند.

برچسب ها : ، ،