کد خبر : 17475
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹

تنها راه نجات امت اسلامی حاکمیت ولایت فقیه است

تنها راه نجات امت اسلامی حاکمیت ولایت فقیه است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت : ولی فقیه مایه هدایت و موجب سلامت دین و دنیای انسان و رساندن انسان به کمال و پیشرفت می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت: تنها راه نجات امت اسلامی ، ادامه هدایتها و مسیر ائمه معصومین علیه سلام یعنی همان حاکمیت ولایت فقیه است
حجت الاسلام رحیم علی طالعی در جمع بسیجیان پایگاه حضرت مریم (س) افزود: تنها راه نجات و سعادت جوامع انسانی تمسک به ولایت فقیه است و اگر کسی از ولایت جدا شود مطمئناً هلاک می‌شود.
وی مهمتربن عامل گمراهی امت اسلامی را دوری از ولایت عنوان کرد و گفت: خون امام حسین (ع) به خاطر دوری امت اسلامی از ولایت فقیه ریخته شد .
وی خاطر نشان کرد: در یک نظام ولایی همه به یک شخص متصل می‌شوند و جریان ولایت هم تا آمدن قائم آل محمد(عج) ادامه خواهد یافت.
حجت الاسلام رحیم علی طالعی اظهار داشت: ولایت فقیه محور انسجام ملی و خاری در چشم دشمنان نظام اسلامی است و ملت باید در هر شرایطی این سرمایه ارزشی و مهم را حراست کند.
وی تنها راه نجات بشریت را حاکم شدن نظام ولایی بر جهان دانست و تاکید کرد: اطاعت از ولایت فقیه تنها راه نجات جوامع اسلامی مخصوصا ایران اسلامی است .
وی از ولایت به عنوان پیوند دهنده رابطه انسان با خداوند متعال یاد کرد و افزود: ولی فقیه مایه هدایت و موجب سلامت دین و دنیای انسان و رساندن انسان به کمال و پیشرفت می شود .
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه ادامه داد: اقتدار و عظمت ایران اسلامی مرهون هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری است و پشتیبانی و حمایت قاطع از ولایت فقیه کمترین کاری است که باید انجام داد.
وی افزود : موضع گیری های بهنگام رهبر معظم انقلاب اسلامی در بزنگاه های حساس کشور توانسته تاکنون تهدیدهای دشمن را نقش برآب کند و عزتمندی روزافزون نظام را به ارمغان بیاورد.
ایشان ولی فقیه را مایه وحدت، اتحاد و همدلی و دیده بان و حافظ دین عنوان کرد و افزود: حاکمیت ولایت فقیه در جامعه باعث سعادت و پیشرفت مردم بوده و به همین خاطر است که نظام اسلامی در دنیا به یک الگو تبدیل شده است.
وی در ادامه گفت: ‌باید اهل بصیرت باشیم و این بصیرت را به نسل های بعد از خود نیز منتقل نماییم و آگاه باشیم که دشمن دنبال سوءاستفاده است.
حجت الاسلام طالعی ازاقشار مختلف مردم به ویژه مسئولان و کارگزاران نظام خواست تا بیش از پیش حفظ وحدت و یکپارچگی ملی را زیر سایه ولایت مطلقه فقیه ، سرلوحه امور خود قرار دهند