کد خبر : 17467
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - ۰:۰۶

ولایت فقیه مایه ثبات، استحکام و عزت جامعه اسلامی است

ولایت فقیه مایه ثبات، استحکام و عزت جامعه اسلامی است

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مراغه گفت: ولایت فقیه مایه ثبات، استحکام و عزت جامعه اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ سرهنگ پاسدار حمید ساعدی در جمع بسیجیان پایگاه سلمان فارسی افزود: از صدر اسلام خواص جامعه و مردم از امامان معصوم (ع) و از رهبر و امام خود حمایت نکردند و اسلام را به منحرف کشاندند.
وی با بیان اینکه اسلام بدون ولایت مانند یک جسم بدون روح است، افزود: اگر انقلاب اسلامی در تمام صحنه های سیاسی و بین المللی حضور مقتدرانه ای دارد و در حال پیشرفت و حرکت رو به جلو بوده به برکت ولایت فقیه است.
وی خاطر نشان کرد:دشمن می داند که ولایت فقیه بی نظیر و مایه عزت و استحکام نظام است و به همین خاطر تمام هجمه خود را به سوی ولایت فقیه روانه کرده است.

جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مراغه با بیان اینکه امروز برای هیچکس تردیدی وجود ندارد که رهبر فرزانه انقلاب از دو پشتوانه عظیم و مهم برخوردار است ادامه داد: یکی از این پشتوانه ها تاییدات و نصرت الهی است که ما در صحنه های گوناگون دست خدا را در تایید رهبر فرزانه انقلاب دیده ایم و این معجزه را در عصر خود مشاهده کردیم.
وی حمایت مردم را یکی دیگر از پشتوانه های عظیم رهبر فرزانه انقلاب دانست و افزود: امروز مردم ولایی و با بصیر ایران اسلامی با حضور به موقع خود در تمام صحنه ها، اندیشه های رهبر معظم انقلاب را به پیش می برند.
وی به جایگاه ولایت در بین مردم و جوانان اشاره کرد و گفت: هنر بزرگ ولایتد و مقام معظم رهبری این است که در دل جوانان جای گرفته است و جوانان به ایشان علاقه دارند و عشق می ورزند .
جانشین سپاه ناحیه مراغه به نقش رهبری در هدایت حکیمانه همه جریان های انقلاب افزود: «وجود رهبری در کشور برای همه ما یک نعمت بزرگ الهی محسوب می شود و بدون شک در دنیا کسی به درایت ایشان شک ندارد، نقش ولایت درخنثی سازی جریان های دشمنان به حدی بود که هرگز نتوانستند در مقابل آن ایستادگی کنند.
ساعدی خاطر نشان کرد : هزینه‌های گزافی که جبهه استعمار و استکبار برای هدایت جریان های فکری منحرف در نظر می گیرد همه با مدیریت ولایت نقش بر آب می شود.
وی افزود: اگر آحاد مردم و مسئولین در جامعه اسلامی مواضع و مسیری که مورد تایید ولایت بود را دنبال می کردند این همه گرانی، بیکاری، پول شویی و بی عدالتی در جامعه به وجود نمی آمد.
وی به مفهوم نظام ولایی اشاره کرد و گفت: همه امور در جامعه بر محور ولی فقیه می چرخد لذا تمام حرکات و رفتارهای ما باید در محور انجام بشود