به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در شهرستان مراغه با اشاره به آغاز توزیع فیلم های این جشنواره عمار گفت : بیش از 300 اثر در موضوعات مختلف آماده اکران در شهرستان مراغه است .

هادی سروری زاد افزود : این جشنواره بعد از فتنه ۸۸ به‌طور خود جوش و مردمی  ایجاد شد و زمینه ای شد برای پخش فیلم های مردمی و روشنگرانه  که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب بود .

وی خاطرنشان کرد :  پس از گذشت 8 سال از بنیان گزاری ، این جشنواره  توانسته است جای خود را در بین مردم باز کرده و ارتباط عمیقی ایجاد کند.

سروری زاد تصریح کرد : جشنواره مردمى عمار یک واکنش و اعتراض مردمى به مسیر انحرافى جامعه هنرى است که با دغدغه‌هاى مردم فاصله‌اى به اندازه زمین تا آسمان دارند.

وی اضافه کرد: فیلم های جشنواره عمار در سطح شهر در مساجد ، کانون ها ، پایگاه ها ، هیئت ها و با هماهنگی در جمع خانواده ها اکران می شود .

هادی سروری زاد با اشاره به اینکه امسال جشنواره فیلم عمار برای هشتمین بار در شهرستان برگزار می‌شود، گفت: بیش از 300  اثر  فیلم داستانی کوتاه و بلند ، انیمیشن ، مستند ، نماهنگ در ۱۵ موضوع و در قالب ۲۰‌ عدد لوح فشرده است از طرف جشنواره به دبیرخانه ارسال‌شده است.

وی ادامه داد : این فیلم‌ها در مباحث مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، مذهبی اکران می‌شوند.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در شهرستان مراغه خاطرنشان کرد : از تمام دوستداران فرهنگ انقلاب اسلامی خواهشمندیم با اکران فیلم ها فرهنگ اسلام و انقلاب را گسترش دهند

وی تصریح کرد : علاقه‌مندان جهت دریافت فیلم‌ها در قالب بسته‌های جشنواره می توانند با تماس تلفنی با شماره موبایل ۰۹۳۳۸۶۵۵۸۸۱ این فیلم ها را تهیه کنند .

در این نشست فیلم کوتاه “گل سرخ” به کارگردانی علی حاتمی هنرمند مراغه ای اکران گردید.

انتهای پیام /