کد خبر : 17270
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸

مردم بصیر ایران اسلامی با حماسه 9 دی بساط فتنه و فتنه گران را برچیدند.

مردم بصیر ایران اسلامی با حماسه 9 دی بساط فتنه و فتنه گران را برچیدند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه گفت: مردم بصیر ایران اسلامی با رقم زدن حماسه 9 دی‌ بساط فتنه‌ و فتنه‌گران را برچیدند و عزت انقلاب و نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ حجت الاسلام طالعی در جلسه ستاد 9 دی شهرستان مراغه با بیان اینکه مردم با هدایت‌های مقام معظم رهبری به صحنه آمده و جواب دندان‌شکنی را به دشمنان نشان دادند، گفت: در روز 9 دی این ملت جاودانه ایران بود که تمام فتنه‌گران را کنار زده و انقلاب خود را به اوج رساندند .
وی به فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و گفت: حماسه 9 دی اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را تثبیت کرد و نشان داد که امروز مردم پشتوانه محکمی برای نظام هستند .
مسئول مناسبتهای ویژه شهرستان مراغه گفت: بصیرت و غیرت دینی مردم، وحدت و هدایت های رهبری و به ویژه اهل بیت(ع) و عاشورای حسینی بود که حماسه بزرگ نهم دی را رقم زد.
وی در بخش دیگر سخنان خود افزود: در روز 9 دی ملت ایران علاوه از پاسخی دندان‌شکن به بی‌حرمتی‌ها و برخی هنجارشکنی ها، به استکبار جهانی نیز اعلام کردند که جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها توطئه دشمن را خنثی می‌کند.
جت‌الاسلام طالعی با یادآوری اینکه در روز 9 دی ماه ملت ایران عظمت واقعی خود را در دفاع از اسلام و حقانیت آن به نمایش گذاشتند افزود: این حماسه تاریخی در حافظه این ملت باقی می‌ماند و برای همیشه، آیندگان می‌فهمند که چگونه این ملت صلابت و قدرت خود را به نمایش گذاشتند.
وی افزود: مردم ایران اسلامی در این روز ثابت کردند که علاقه ایشان به اسلام، نظام و رهبری عظیم‌‌الشان انقلاب اسلامی علاقه‌‌ای دیرینه است و با وسوسه‌‌های شیطانی این علاقه کم‌‌رنگ نخواهد شد.
وی با بیان اینکه آذربایجان یک روز قبل از 9 دی ولایتمداری و علاقه خود را به نظام و ولی فقیه نشان دادند، افزود:امسال نیز مردم ولایی مراغه در 8 دی با حضور پرشور و گسترده خود دوبار با نظام ورهبری تجدید میثاق خواهند کرد .