کد خبر : 16825
تاریخ انتشار : شنبه 27 آبان 1396 - 16:03

تفکر بسیجی تبدیل به یک تفکر جهانی شده است / 60 عنوان برنامه در هفته بسیج اجرا می شود

تفکر بسیجی تبدیل به یک تفکر جهانی شده است / 60 عنوان برنامه در هفته بسیج اجرا می شود

فرمانده سپاه مراغه گفت : امروز تفکر بسیجی از مرزهای جغرافیایی عبور و تبدیل به یک تفکر جهانی شده است که همگان به کارکرد آن اذعان می کنند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ سرهنگ رضا سامی ظهر امروز در نشست خبری برنامه های هفته بسیج با اصحاب رسانه شهرستان مراغه با اشاره به سیل کمک های مردمی به مناطق زلزله زده گفت : باید قدردان بصیرت و نوع دوستی ملت بزرگ ایران بود که به محض دریافت اخبار زلزله و آوارگی هموطنان خود کمک های نقدی و غیر نقدی خود را روانه مناطق زلزله زده کردند .

وی با بیان اینکه امروز تفکر بسیجی جهانی شده افزود : تفکر بسیجی باعث شده است روح مقاومت و مبارزه با ظلم و استکبار در منطقه گسترش یابد و دشمنان نتوانند نقشه های شوم خود را عملی کنند و به یقین شکست خورده اند .

سامی خاطرنشان کرد : نقش آفرینی بسیج در عرصه های مختلف به حدی است که امروز توانسته است در زمینه های فکری، علمی، اقتصادی و سیاسی از انقلاب، رهبری و آرمان های امام و شهدا دفاع کند.

وی تصریح کرد : با توجه به کارکرد بسیج می‌توان گفت که امروز کارکرد جهانی بسیج بر همگان اثبات شده است و نمونه بارز آن پیروزی های متعدد جبهه مقاومت اسلامی در سوریه و عراق و دیگر کشورهای اسلامی است .

فرمانده سپاه مراغه با اشاره به اینکه امسال در هفته بسیج 60 عنوان برنامه اجرا می شود گفت : دیدار با امام جمعه شهرستان ، برگزاری نشست های بصیرتی ، افتتاح 4 خانه محروم ، برگزاری کارگاه های مهارت زندگی از جمله برنامه هایی است که در طول هفته بسیج اجرا می شود

وی افزود : برگزاری یادواره های شهدا ، حضور پرشور در نماز جمعه و برگزاری همایش بزرگ مدافعان حریم ولایت از جمله برنامه های شاخص هفته بسیج در سال جاری است .

وی در پایان با اشاره به اینکه یکی از اولویت های اول سپاه محرومیت زدایی است یادآور شد : هم اکنون 9 باب خانه محروم  با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) در مناطق روستایی و شهری برای اقشار محروم جامعه در قالب این اردوهای جهادی احداث شده است که 4 خانه باقی مانده در هفته بسیج امسال افتتاح می شود .

انتهای پیام /

برچسب ها :

ناموجود