به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ، نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: هجمه های دشمنان نظام اسلامی نسبت به کشورمان، به دلیل بهره مندی ملت بزرگ ایران از آرمان ها و ارزش های اسلامی و دینی است.
علی جلیلی افزود: شهیدان به عنوان الگوهای بی بدیل خدمت به مردم و ایستادگی در برابر ظلم و جور، الگوی های بزرگی برای عالم بشریت هستند.
وی ادامه داد: اگر شهیدان امروز زنده بودند، اجازه نمی دادند که کسانی بر مسند قدرت خود را ارباب و ولی نعمت مردم جامعه بدانند.
وی اضافه کرد: در جامعه امروزی باید با تکیه بر فرامین رهبری و ادامه راه شهدا، خدمتگزاری به مردم را سرلوحه کارهای خود قرار داده و کاری نکنیم که در آخرت شرمنده شهدا باشیم.
عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم رعایت تقوا و تعهد در مسیر خدمت به جامعه گفت: مسئولان و مدیران ادارات و نهادها، باید رضایت الهی و خدمتگزاری به مردم را در اولویت قرار داده و از پایمال کردن حقوق دیگران پرهیز کنند.
آیت الله محمدتقی پورمحمدی در جلسه شورای اداری مراغه افزود: مسئولان دستگاه ها بنده خدا بوده و مدیری که وابستگی به شخص یا جناحی داشته و در مسیر خدمتگزاری متعهدانه و خالصانه حرکت نکند، شایستگی آن مسئولیت را ندارد.
وی ادامه داد: توجه به حقوق مردم، خداترسی، تعهد، ایمان، تقوا و اتحاد اساس کار و ویژگی های بارز مدیران و مسئولان نظام اسلامی بوده و آموزه های دینی و اسلامی الگوی آنان باشد.
وی با تاکید بر لزوم اتحاد و انسجام بین آحاد مردم و مسئولان گفت: نعمتی بزرگ و الهی جمهوری اسلامی را فقط با اتحاد و همدلی بین آحاد ملت و مسئولان می توان حفظ و اقتدار آن را روز افزون تر از همیشه کرد.
وی با اشاره به تخریب چهره سپاه توسط دولت آمریکا در روزهای اخیر اضافه کرد: هجمه های نظام سلطه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، به دلیل شکست های متوالی در منطقه و خنثی شدن توطئه های شوم آنان توسط این نهاد مقدس است.
مسئول ستاد پشتیبانی از مدافعان حرم و جبهه مقاومت اسلامی آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به نقش مشارکت مردمی در حمایت از جبهه مقاومت اسلامی گفت: ملت و آحاد مردم این استان در سال های اخیر حمایت های مناسبی از مدفعان حرم داشته اند.
سرهنگ پاسدار عباسقلی احمدزاده افزود: با هدایت های رهبری و وحدت موجود دشمنان قسم خورده اسلام موفق نبوده و توطئه استکبار جهانی توسط جبهه مقاومت اسلامی و مدافعان حرم شکست خورده است.
وی اضافه کرد: آذربایجان شرقی هم اکنون رتبه برتر کشوری را در زمینه پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی و مدافعان حرم کسب کرده که نشان از عمق ارادت و عشق مردم این خطه به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) دارد.
ظفر محمدی فرماندار مراغه نیز در این جلسه با اشاره به فرارسیدن فصول سرد سال، خواستار آمادگی بیشتر دستگاه های خدمات رسان برای مقابله با هرگونه حادثه یا پیشامد و نیر خدمات رساتنی مناسب به مردم در این ایام شد.
مهدی نوائی رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه نیز با تشریح عملکرد بخش ورزش همگانی و قهرمانی این شهرستان گفت: امسال با تلاش هیئت های ورزش و برنامه ریزی های انجام شده ورزش این شهرستان از رتبه شانزدهم استانی به رتبه سوم ارتقا یافته است.