کد خبر : 16523
تاریخ انتشار : شنبه 15 مهر 1396 - 15:30

اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان مراغه انتخاب شدند

اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان مراغه انتخاب شدند

اعضای هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان مراغه در آیینی با رای اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای بخش مرکزی و سراجو انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ، در این آیین که با حضور اعضای این شوراها برگزار شد، میراسماعیل حسینی مغانجیق به عنوان رئیس و الهام بابائی کرمجوان به عنوان نائب رئیس جدید این شورا انتخاب شد.

همچنین حامد نادری خداجو به عنوان خزانه دار و نماینده شورای شهرستان در شوراهای آذربایجان شرقی، احمد ملکی به عنوان منشی این شورا و ناظم عزیزی نیز به عنوان عضو دیگر این شورا انتخاب شدند.

معاون عمرانی فرماندار مراغه نیز در این آیین با اشاره به نقش شوراهای اسلامی در توسعه منطقه گفت: این شوراها با اتحاد و همدلی می توانند گام های موثری در راستای رشد و تعالی شهرستان بردارند.

نقی مسکینی افزود: همراهی و تعامل شوراهای شهر و روستا در مسیر رفع دغدغه ها، مطالبات و مشکلات مردم منطقه، موجب توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در منطقه می شود.

وی اضافه کرد: شوراها اسلامی با توجه به برخوداری از پشتوانه آرای مردمی، می توانند در خدمتگزاری و عمران و ابادانی شهری و روستایی نقش موثری ایفا کنند. شورای اسلامی شهرستان مراغه هم اکنون با پنج عضو اصلی از بین منتخبان شوراهای اسلامی شهر و روستاهای بخش های مرکزی و سراجوی این شهرستان انتخاب می شوند.

انتهای پیام /