کد خبر : 16214
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 آگوست 2017 - 18:37

نخستین المپیاد ورزشی زندانیان سراسر کشور در زندان مراغه برگزار شد

نخستین المپیاد ورزشی زندانیان سراسر کشور در زندان مراغه برگزار شد

نخستین المپیاد ورزشی زندانیان سراسر کشور در سه رشته ورزشی پرتاب تیر با کمان ، دارت و دال پلان در زندان مراغه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ این المپیاد ورزشی با شرکت مددجویان بند نسوان زندان مراغه با حضور داوران اعزامی از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان مراغه در سه رشته ورزشی در زندان مراغه برگزار شد .
مددجویان در سه رشته ورزشی پرتاب تیر با کمان ، دارت و دال پلان با هم به رقابت پرداختند و از برگزیدگان در مراسم اختتامیه با حضور رئیس زندان مراغه ، داوران و مسئولین ورزش بانوان شهرستان و مسئولین فرهنگی و تربیتی زندان با اهدای جوایز تجلیل به عمل آمد .
جمال سعید مسئول فرهنگی و دبیر ستاد برگزاری نخستین المپیاد ورزشی مددجویان در زندان مراغه ، با اشاره به این که در بخش نخست این المپیاد ورزشی مددجویان بند نسوان به رقابت پرداختند از شروع بخش دوم و رقابت آقایان در یازده رشته ورزشی بعد از این مسابقات خبر داد .
حمیدی رئیس زندان مراغه  نیز در آیین اختتامیه بخش بانوان نخستین المپیاد ورزشی زندانیان ، با تبریک هفته دولت ضمن تقدیر از اداره ورزش مراغه و جوانان و مسئولین و داوران ورزش بانوان شهرستان ، برگزاری این مسابقات را در تقویت روحیه مددجویان بسیار تاثیر گذار بیان نمود و از تمایل زندان به گسترش همکاری ها و برگزاری چنین مسابقات در آینده خبر داد .
در آیین اختتامیه ضمن اهدای جوایز به برندگان مسابقات ، از خانم های ایزدی داور مسابقه رشته دارت ، روحی داور مسابقه رشته دال پلان  ، حسن پور داور مسابقه رشته تیراندازی با کمان و قربانی مربی فرهنگی و ورزشی بند نسوان زندان نیز با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد .

انتهای پیام /