کد خبر : 16054
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 جولای 2017 - 11:47

برجام با اینکه برد برد نبود، حداقل نباید اجازه می داد تحریم ها دوباره اعمال شود

برجام با اینکه برد برد نبود، حداقل نباید اجازه می داد تحریم ها دوباره اعمال شود

نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی گفت : برجام با اینکه یک بازی برد برد برای کشور نبود ولی حداقل نباید اجازه می داد تحریم ها آن هم با این شدت دوباره اعمال شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ علی جلیلی شیشوان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما با اشاره به تحریم های ظالمانه آمریکا گفت : تحریم های آمریکا چیز جدیدی نیست و از اول پیروزی انقلاب شروع شده است و حتی رهبر کبیر انقلاب پیش بینی کرده بودند که بعد از پنجاه سال نیز شیطنت های آمریکا تمام شدنی نیست .

وی افزود : این تحریم ها در هر برهه ای به بهانه های مختلف نسبت به ایران اعمال شده است و هر زمان به آرمان های انقلاب پایبندتر بوده ایم تحریم های ظالمانه تری به ما تحمیل شده است .

جلیلی خاطرنشان کرد : نباید تسلیم چنین حرکت هایی از سوی شیطان بزرگ شد و این تحریم ها را فرصتی برای پیشرفت و خود کفایی کشور در بخش های مختلف اقتصادی تبدیل کرد .

وی با اشاره به راهبردهای مقابله ای در مقابل تحریم های ظالمانه آمریکا تصریح کرد : برای مقابله با تحریم های آمریکا راهی جز درک خون شهدا و پایبندی به آرمان آنان و فصل الخطاب قرار دادن فرامین رهبری وجود ندارد .

نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : برجام با اینکه به هیچ وجه بازی برد برد برای کشور نبود ولی حداقل نباید اجازه می داد این تحریم ها دوباره به شکل کاملاً ظالمانه اعمال شود .

وی یادآور شد : رهبر معظم انقلاب بارها تذکر داده بودند که آمریکا قابل اعتماد نیست و مسئولان نباید فریب آنان را بخورند و با اعمال این تحریم ها دوباره چهره غیر قابل اعتماد آمریکا عیان شد .

جلیلی تأکید کرد : تمامی عوامل اجرایی کشور ، سران قوا به ویژه رئیس جمهور باید هر چه سریع تر به نحو مؤثر به این موضوع جواب دهند و موضع گیری مناسب داشته باشند .

وی در پایان گفت : نکته ای که قابل توجه است این است که این وضعیت کاملاً قابل پیش بینی بود و راهکارهای مقابله گرانه باید هر چه سریع تر اعمال شود و به دشمن ثابت گردد که با تحریم و فشار بر ملت ایران نمی تواند به اهداف پلید خود دست یابد .