کد خبر : 16048
تاریخ انتشار : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۰۶

دشمنان از نام سپاه پاسداران آرام و قرار ندارند

دشمنان از نام سپاه پاسداران آرام و قرار ندارند

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری گفت : سپاه شجره طیبه ای است که امروز نام آن لرزه بر تن دشمنان انقلاب انداخته است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا  ; نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری در مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه گفت : امنیت کشور بدون شک مرهون دلاور مردی های نیروهای مسلح است.
حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی پورمحمدی افزود : سپاه پاسداران یک شجره طیبه است که از نام آن استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی آرام و قرار ندارد.
وی یادآور شد : وجود نماینده حضرت امام در زمان حیات رهبر کبیر انقلاب و نمایندگی ولی فقیه در زمان رهبر معظم انقلاب در سپاه باعث تقویت مسائل اعتقادی در پاسداران شده است
امام جمعه مراغه خاطرنشان کرد : فرق سپاه با دیگر نیروهای مسلح این است که در این نهاد علاوه بر آموزش های نظامی توجه ویژه ای به آموزش های اعتقادی و فرهنگی می شود.
وی با اشاره به اینکه مسئولان باید به صورت جهادی فعالیت کنند افزود : عناوین و مسئولیت های دنیایی ماندگار نیستند و باید تلاش کرد با اخلاص کامل به مردم خدمت کرد.
نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا نیز در این مراسم گفت : امروز با تمام مشکلاتی که وجود دارد جمهوری اسلامی در شرایط قابل قبول و بالایی قرار دارد.
حجت الاسلام کاملی فر افزود : عزت و افتخاری که تشیع در عصر حاضر به برکت انقلاب اسلامی دارد در هیچ عصر و تاریخی نداشته است.
وی خاطرنشان کرد : میلیون ها نفر از سراسر دنیا برای دفاع از حرم اهل بیت حاضرند جانشان را فدا کنند که این در تاریج بی نظیر است .
کاملی فر تصریح کرد : اقتدار شیعیان در کشورهای دیگر چون عراق به برکت انقلاب اسلامی و سیاست های جمهوری اسلامی ایران است.
وی اضافه کرد : اگر امروز امریکا هر روز تحدید های جدیدی را اعمال می کند به خاطر این است که قدرت تاثیر گذار جمهوری اسلامی را درک کرده است و میداند مقاومت و ایستادگی کشورهای دیگر در منطقه به خاطر حمایت های ایران است.

در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام فیضی زاده تجلیل و حجت الاسلام طالعی به عنوان نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه منصوب شد .