کد خبر : 15809
تاریخ انتشار : جمعه ۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸

حرکت اخیر سپاه لرزه بر اندام رژیم صهونیستی انداخته است

حرکت اخیر سپاه لرزه بر اندام رژیم صهونیستی انداخته است

عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت : حرکت اخیر سپاه در هدف قرار دادن این گروه تروریستی در پاسخ و انتقام خون شهدای حوادث تروریستی اخیر کشورمان، لرزه بر اندام رژیم صهونیستی انداخته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و راهپمایی روز قدس، روح تازه ای در کالبد مردم منطقه به ویژه مردم ظلوم فلسطین دمیده شده و رژیم صهونیستی در حال نابودی است.
وی ادامه داد: اکنون به برکت نظام و انقلاب اسلامی، مردم آزاده سراسر دنیا و در کشورهای مختلف همگام با ملت ایارن و امت اسلامی، تظاهرات و راهپیمایی روز قدس در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی برگزار می شود.
وی اضافه کرد: این غده سرطانی صهیونیسم سال های سال با مساعدت و حمایت کشورهای غربی و آمریکا ۶۹ سال به مردم مظلوم فلسطین ظلم کرد و مرتکب جنایات بسیاری در این کشور و لبنان شده است.
خطیب جمعه مراغه با اشاره به هدف قرار دادن مقر تروریست های داعشی در سوریه توسط موشک های سپاه گفت:حرکت اخیر سپاه در هدف قرار دادن این گروه تروریستی در پاسخ و انتقام خون شهدای حوادث تروریستی اخیر کشورمان، لرزه بر اندام رژیم صهونیستی انداخته است.
عضو خبرگان رهبری افزود: باید از سپاه و عزیزانی که نگذاشتند خون این شهدا بر زمین بماند و از عاملان آن انتقام گرفته اند تقدیر و تشکر شود زیرا که این امر هشداری به رژیم صهونیستی، آمریکا و حامیان منطقه ای گروه های تروریستی و تکفیری است.
وی با اشاره به راهپیمایی باشکوه روز قدس ادامه داد: حضور آحاد مردم به صورت گسترده در این روز با توجه به تحرکات اخیر تروریستی گروه های تکفیری و حامیان آن در منطقه بسیار مهم و ارزشمند است.
وی با اشاره به فرارسیدن هفتم تیر سالروز شهدات شهید بهشتی و یاران امام و هفته قوه قضائیه اضافه کرد: این شخصیت بزرگ معمار قوه قضائیه و نقش مهمی در تصویب قانون اساسی و تحکیم اصل ولایت فقیه در نظام اسلامی بود.