کد خبر : 15770
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۰

روز قدس تبدیل به فرهنگ مبارزه با استکبار در جهان شده است

روز قدس تبدیل به فرهنگ مبارزه با استکبار در جهان شده است

مسئول ستاد روز قدس شهرستان مراغه گفت : امروز مبارزه با استکبار و انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی تبدیل به یک فرهنگ در جهان شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ، مسئول ستاد برگزاری مراسم روز قدس در گفتگو با خبرنگار ما گفت : روز قدس با فرمان حضرت امام نامگذاری شده است و امروزتبدیل به یک حرکت جهانی شده است وتمامی ملت های مسلمان جهان با حضور خود درجمله آخر ماه رمضان جنایت های رژیم صهیونیستی را محکوم و حمایت خود را از ملت مظلوم مسلمین اعلام می کنند.

حجت الاسلام اباصلت فیضی زاده افزود : روز جهانی قدس روز انزجار از جمعی استکبار جهانی بخصوص آمریکا و اسرائیل و همچنین وهابیت جنایت کار است و مردم با راهپیمایی پر شور و گسترده خود دشمنان اسلام را نا امید خواهند کرد.

وی اضافه کرد : مردم با بصیرت ایران با حضور پر شور خود بار ها ثابت کرده اند که فرمان حضرت امام(ره)را سال به سال پرشور تر و حماسی تر برگزار کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه خاطر نشان کرد : مردم شهید پرور شهرستان مراغه نیز که بار ها ثابت کرده اند جزو اولین ها هستند با حضور حماسی و پر شور خود انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی و قده چرکین منطقه و حمایت خود را از ملت مظلوم جهان بخصوص ملت مظلوم فلسطین اعلام خواهند کرد.

وی تصریح کرد : ستاد برگزاری راهپیمایی روز قدس تمامی تدابیر لازم را برای برگزاری هر چه با شکوه تر راهپیمایی روز جهانی قدس در مراغه فراهم کرده است و انتظار می رود مردم شهید پرور شهرستان با حضور به موقع خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر دشمنان نظام و انقلاب را ناامید کنند.

فیضی زاده در پایان گفت : پوستر پلاکارد های لازم با موضوع روز قدس و استکبار ستیزی به اندازهی کافی در بین مردم توضیع خواهد شد و مردم با سر دادن شعار های حماسی مسیر بین میدان طلوع فجر تا میدان شهر داری و مسجد جامع را طی خواهند کرد.