به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ; حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی پور محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان گفت :  امیرالمؤمنین علیه السلام قرآن ناطق بود که جهل مردم باعث شد مظلوم واقع بشود.
وی با اشاره به اینکه امیر المومنین علیه السلام با کج فهمانی چون خوارج طرف بود افزود : خوارج با فهم نادرست از دین اقدام به خونریزی و خوشنت می کردند که حضرت علی علیه السلام به شدت با آنها مقابله کرد و در یک روز ۴ هزار نفر از آنها را کشت.
امام جمعه مراغه در ادامه با اشاره به ۲۲ خرداد سالروز تأسیس جهاد سازندگی خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه منطقه ما منطقه ای کشاورزی است وظیفه سنگینی بر دوش جهاد کشاورزی است که با هدایت و حمایت از کشاورزان به سمت کشاورزی صنعتی هم از اصراف جلوگیری شود هم به سمت خود کفایی برویم.
وی با اشاره به ۳۰ خرداد سالروز شهادت شهید چمران نیز گفت : شهید چمران یک مجاهد و عارف تمام بود که با اینکه در آمریکا تحصیل کرده بود اما از هدف و وظیفه اصلی خود دست برنداشت.
عضو خبرگان رهبری با بیان اهمیت روز قدس افزود : با توجه به اقدامات تروریستی اخیر در کشور حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس بیش از پیش اهمیت دارد.
وی خاطرنشان کرد : آحاد امت اسلامی در سراسر جهان با حضور پرشور و دشمن شکن خود در راهپیمایی روز قدس به جهانیان نشان خواهند داد که از هیچ تحدید و یا حمله تروریستی نمی ترسند و بیش از پیش در مبارزه با دشمنان و تروریست ها ثابت قدم هستند.

انتهای پیام /