کد خبر : 14740
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۰

تغییر مسیر آزاد راه مراغه هشترود شایعه ای بیش نیست

تغییر مسیر آزاد راه مراغه هشترود شایعه ای بیش نیست

حسین میر شفیع با تاکید بر اینکه هیچ تغییری در نقشه های مسیر مراغه به هشترود اتفاق نیافتاده است گفت : آزادراه مراغه هشترود در مسیر مصوب اجرا خواهد شد و هر گونه تغییر احتمالی شایعه ای بیش نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ معاون ساخت و توسعه آزادراه های کشور در جلسه پاسخ به سوال خبرنگاران که در فرمانداری مراغه برگزار شد در خصوص تغییر مسیر آزاد راه مراغه – هشترود گفت : هیچ تغییری در مسیر آزاد راه مراغه به هشترود ایجاد نشده است و همان نقشه ای که از اول بوده است ادامه پیدا خواهد کرد وتغییر احتمالی شایعه ای بیش نیست .
حسین میر شفیع افزود : لازم به توضیح است که مسیر از لحاظ مشخصات هندسی بهتر از قبل خواهد بود و آزاد راه از جهت برخی پیچ و خم ها بهتر خواهد شد .
وی افزود : با استفاده از ظرفیت آزاد راه یک پایانه بارهای کشاورزی در نزدیکی مراغه ایجاد خواهد شد که بتواند به این منطقه کمک کند تا محصولات کشاورزی با قیمت مناسب تری به دست مصرف کننده ها برسد و از طرفی سود بیشتری به دست تولیدکنندگان برسد .
معاون ساخت و توسعه آزادراه های کشور با اشاره به پرداخت بدهی کشاورزان نیز خاطرنشان کرد : مجموع بدهی های تملک اراضی با تملک های قبلی و جدید در حال حاضر ۴۷ میلیارد ریال است که به محض دریافت مجوز بانک سپه از بانک مرکزی بدهی کشاورزان پرداخت خواهد شد .
وی درخصوص منابع در نظر گرفته شده برای روند اجرایی آزاد راه در سال جاری تصریح کرد : در سال جاری ۳۰۰ میلیارد ریال از محل منابع دولتی و یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال از طرف سرمایه گذار “بانک سپه” به روند اجرایی آزاد راه مراغه هشترود اختصاص یافته است .