کد خبر : 14411
تاریخ انتشار : جمعه 20 اسفند 1395 - 23:00

مسئولان در مقابل مشکلات مردم احساس مسئولیت کنند

مسئولان در مقابل مشکلات مردم احساس مسئولیت کنند

امام جمعه موقت مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری در زمینه توجه به دغدغه های مردم گفت: مسئولان امر باید در قبال مشکلات فرهنگی، اقتصادی و معیشتی مردم با احساس مسئولیت عمل کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: بر اساس تاکیدات رهبر انقلاب خطاب به مسئولان کشور، تمامی مدیران و مسئولان در سمت ها و سازمان های مختلف موظف به توجه بیشتر در رفع دغدغه های مردم هستند.
وی ادامه داد: دغدغه های معیشتی و مشکلات اقتصادی کنونی در جامعه در شان مردم ایران نبوده و این ملت باید با عزت، افتخار و رفاه بیشتر زندگی کنند.
وی با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب در خصوص توجه به مشکلات جوانان اضافه کرد: اگر امروز به دلیل بی مسئولیتی مدیریتی، جوانی در جامعه از راه راست منحرف شده و به نظام و دولت بد بین شود، مسئولیت این امر با آن مسئول است.
وی گفت: تحقق ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی به گونه ای که در زندگانی آحاد جامعه تبلور یابد، رسالت و وظیفه مسئولان امر در جهت رشد و اعتلای کشور است.
وی افزود: مبارزه با استبداد و استکبار جهانی و زورگویی های آنان رسالت بزرگی است که بر عهده تمام آحاد مردم و مسئولان بوده و باید در این راه با قدرت تمام و با تکیه بر دیپلماسی فعال در دنیا در برابر زیاده خواهی های دشمنان ایستادگی کرد.
وی ادامه داد: اجرای حرکت های جهادی به عنوان یکی از محورها و تدابیر رهبر انقلاب در عرصه های علمی و فرهنگی در راستای رشد و تعالی همه جانبه کشور ضروری است.
خطیب جمعه مراغه با اشاره به سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی گفت: این نهاد مقدس با فرمان امام راحل در رالستای تکریم از خانواده های معظم شهدا و جانبازان این مرز و بوم تاسی و تاکنون خدمات بسیاری را به این خانواده ها انجام می دهد.
حجت الاسلام محمدی راد اضافه کرد: شهدا و خانواده های آنان به عنوان ولی نعتمان این ملت، حق بزرگی بر گردن تمام آحاد جامعه داشته و تکریم و تجلیل از این خانواده ها ضروری است.

برچسب ها :

ناموجود