کد خبر : 12558
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵

جمع آوری و دستگیری ۱۰۳ نفر معتاد تابلو و توزیع کننده مواد مخدر در مراغه

جمع آوری و دستگیری ۱۰۳ نفر معتاد تابلو و توزیع کننده مواد مخدر در مراغه

سرهنگ پاسدار رضا اصلانی فر گفت : به منظور افزایش سطح امنیت اجتماعی و برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان تابلو خطرناک طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان به مرحله اجرا در آمد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ، سرهنگ پاسدار رضا اصلانی فر در تشریح این خبر گفت : به منظور افزایش سطح امنیت اجتماعی و برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر و معتادان تابلو خطرناک طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان به مرحله اجرا در آمد .

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه در ادامه افزود : مأموران با اجرای این طرح ، تعداد ۹۹ نفر معتاد پر خطر و ۴ نفر توزیع کننده مواد مخدر را دستگیر کردند .

سرهنگ اصلانی فر خاطر نشان کرد : متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده و معتادان تابلو و خطرناک نیز جهت بازپروری تحویل کمپ های ترک اعتیاد شهرستان شدند .

وی در پایان با قدر دانی از تعامل و مشارکت مردمی با پلیس در راستای برخورد با متخلفان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه تولید و توزیع انواع مواد مخدر ، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند .