کد خبر : 12551
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۷

پیروزی ترامپ تأثیری در سیاست‌های ایران و آمریکا ندارد

پیروزی ترامپ تأثیری در سیاست‌های ایران و آمریکا ندارد

جمهوری اسلامی با سیاست‌های جنگ‌طلبانه و استکباری آمریکا مشکل دارد و تا زمانی که آمریکا این سیاست‌ها را دنبال کند ، باز در نزد ملت ایران منفور و ظالم است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ، امام جمعه مراغه در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان مراغه با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری امریکا گفت: برای جمهوری اسلامی هیچ تفاوتی ندارد که چه کسی پیروز انتخابات آمریکا شده است هر شخصی که در صدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب باشد شخصی منفور و غیر قابل اعتماد است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد تقی پورمحمدی افزود : مواضع رئیس جمهور جدید آمریکا بعد از پیروزی ۱۸۰ درجه با تهدیدات و خط و نشان کشیدن های زمان تبلیغاتش  فرق کرده است که امیدواریم به همین شکل ادامه بیابد چرا که ضررش را خودشان خواهند دید .

وی با اشاره به حوادث اخیر در سامرا اظهار کرد : تمامی این ناامنی ها زیر نظر شیطان بزرگ است که می خواهد مسلمانان را به جان هم بیندازد و آن ها را به خودشان مشغول کند .

خطیب جمعه مراغه خاطرنشان کرد: پیش روی مردم عراق به سمت موصل و کشته شدن داعشی ها باعث شده است که داعش این جنایت ها را انجام دهد.

وی یادآور شد : عشق به اهل بیت علیهم السلام در شیعیان به حدی است که هر چقدر هم اینها جنایت کنند باز از اشتیاق آنها به اهل بیت کم نمی شود.

عضو خبرگان رهبری در ادامه تصریح کرد : ۲۴آبان سالروز وفات علامه طباطبایی و ۲۵ آبان سالروز وفات علامه جعفری است که هر دوی این بزرگواران از مفاخر بزرگ جهان اسلام و افتخار آذربایجان هستند.

افزود: آثار زیادی از این بزرگواران در باب تفسیر و فلسفه منتشر شده است و این علما از جمله سرمایه های جهان اسلام به شمار می آیند.