کد خبر : 12461
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱

دشمنان امروز نظام اسلامی، از نسل یزیدیان هستند

دشمنان امروز نظام اسلامی، از نسل یزیدیان هستند

فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به اینکه دشمنان امروز نظام مقدس اسلامی، از نسل یزیدیان هستند؛ گفت: نظام سلطه به دنبال از بین بردن ارزش های اسلامی به ویژه امر به معروف و نهی از منکر به عنوان بارزترین هدف قیام امام حسین (ع) است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رصدمراغا ؛ سرهنگ پاسدار رضا سامی در همایش سه سالگان حسینی مراغه در تالار عبدالقادر مراغی افزود: دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب درصدد ایجاد سبک زندگی غربی، تغییر اراده آحاد مردم در مسیر اعتقادات دینی، تضعیف فرهنگ اصیل اسلامی، تروج فساد و بی بند و باری و ایران هراسی است.

وی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر و مقابله با بی تفاوتی آحاد جامعه در برابر هجمه های فرهنگی غرب، بهترین سلاح در برابر ترویج سبک زندگی غربی است.

وی اضافه کرد: عمل به تدابیر رهبر انقلاب در خصوص تبیین و ترویج سبک زندگی اسلامی و قرآنی با تکیه بر شیوه زندگی ائمه معصومین (ع) زمینه ساز اجرای فریضه های مهم امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه است.

وی گفت: نظام سلطه و غرب با بهره گیری از ابزارهای فرهنگی، در راستای تضعیف روحیه جهاد، شهادت و استکبارستیزی ملت بزرگ ایران تلاش می کند که هوشیاری آحاد جامعه اسلامی در برابر این توطئه ها ضروری است.

وی با اشاره به ایستادگی و حضور خالصانه مدفاعان حرم در برابر داعش و گروه های تروریستی در منطقه افزود: حضور شهدایی بزرگواری چون سردار ذاکر حیدری ها با وجود سالهای مجاهدت در سال های دفاع مقدس، در صفوف مبارزه با گروه های تکفیری نشان از وجود فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه اسلامی مان است.

وی ادامه داد: جنایاتی که امروز داعشی ها و تکفیری های مورد حمایت وهابی ها، نظام سلطه و صهیونیسم جهانی در منطقه بر علیه زنان، کودکان و مردم بی دفاع نجام می دهند، همانند جنایت های یزیدیان در صحرای کربلا است.

وی اضافه کرد: شهدا و سرداران مدافع حرمی که در راه دفاع از حرم اهل بیت (ع) و ارزش های اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل می شوند، هرگز به دنبال مقام و منصب و مسئولیت دنیوی نبوده اند.

وی با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب در خصوص لزوم عدم اعتماد به آمریکا و غرب گفت: بی اعتمادی به آمریکا و نظام سلطه و لبخندهای دروغین آن برای مقابله با ترفندهای فریبکارانه و همراه با تزویر آنها بیش از پیش ضروری است.