کد خبر : 10910
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷

راه های روستایی به دلیل تردد ماشین آلات سنگین و نارضایتی روستاییان باید تعریض گردد

راه های روستایی به دلیل تردد ماشین آلات سنگین و نارضایتی روستاییان باید تعریض گردد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رصدمراغا ؛ فرماندار مراغه در جلسه تعرض راه سه روستای این شهرستان گفت : راه‌هایی برخی روستاها به دلیل تردد زیاد خودروهای سنگین و تصادفات نیازمند تعریض هستند که اداره راه و شهرسازی باید در این خصوص حریم راه‌ها را مشخص کند. ظفرمحمدی افزود : جهاد کشاورزی نیز باید نسبت به

IMG_7679

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی رصدمراغا ؛ فرماندار مراغه در جلسه تعرض راه سه روستای این شهرستان گفت : راه‌هایی برخی روستاها به دلیل تردد زیاد خودروهای سنگین و تصادفات نیازمند تعریض هستند که اداره راه و شهرسازی باید در این خصوص حریم راه‌ها را مشخص کند.

ظفرمحمدی افزود : جهاد کشاورزی نیز باید نسبت به توسعه باغ ها هوشیار بوده و مانع از توسعه آن ها به حریم راه ها شود .

وی خاطرنشان کرد : هم اکنون چهار محور روستایی بخش مرکزی شامل قره برقع به آرال، طالبخان به خرمازرد، آغ کند سمرقند و دیورزم به شلیلوند، جاده های روستایی به علت افزایش جمعیت و تردد ماشین آلات سنگین احداث و بهسازی می شود.

فرماندار مراغه تصریح کرد : هم اکنون ۵۰ درصد از این راه ها به کمک مردم و کارخانه ها و صنایع موجود در آن ها زیرسازی می شود که اداره راه هم موظف به تأمین آسفالت آن‌ها خواهد بود .

وی اضافه کرد : مسیرهایی که در محدوده شهری قرار دارند به عهده شهرداری بوده و شهرداری باید به بهسازی آن‌ها اقدام کند .

وی در پایان خاطرنشان کرد : ادارات جهاد کشاورزی ، راه و شهرسازی ، شهرداری ، امور آب و دیگر اداراتی که در امر عریض کردن راه این روستاها دخیل هستند باید با تشکیل کارگروهی هر چه سریع‌تر موانع و مشکلات را برطرف کنند .